Connect with us

Новости региона

Білоруський актівіст рассказал про тортура над протестувальників в СІЗО Мінська


Суд засудив колишня лідера «Молодого Фронту» до 15 діб арешт.

І хоча Дмитро пройшов через багато, Такі скотінячі умови ВІН Побачив Вперше. Люди сплять на бетонній підлозі — вертухаїв не дають матраци та білізну. У камерах Взагалі немає ніякої води — нельзя ні поміті руки, ні даже ЗМІ та унітаз. Замість Побиття режим тепер прініжує людей антілюдськімі умів и труїть антісанітарією.

«Куди дивиться санітарно-епідеміологічна служба Мінська? Куди дивиться оперативний центр МНС? Мабуть, на додачу до коронавірусу нам не вістачає вогнища епідемії черевного тифу в 2-мільйонному городе ».

Дмитро Дашкевич вісь вже понад 20 років бореться з диктатурою Лукашенка. У 2001 году БУВ захисник «Куропат», коли влада решила прокласті через кладовище жертв сталінськіх репресій кільцеву дорогу. У 2006 году, у віці 25 років, ВІН БУВ засуджений на 1,5 роки КОЛОНІЇ за Політичною статтей. У 2010 году его превентивно посадили на 2 роки перед Президентський Вибори. Безліч раз засуджувався до «добі» — сидів на Окрестіна буквально місяцямі. Во время Другої захисту Куропат у 2017 году такоже БУВ засуджений до адміністративного Арешт. І жодних разу за цею годину Дмитро не повідомляв про Такі жахліві умови Утримання.

До речі, 29 жовтня Дмитро планував провести в Куропатах «Ніч розстріляніх поетів». В одну только ніч з 29 на 30 жовтня 1937 року сталінській режим розстріляв понад 100 представителей Білоруської інтелігенції. Акція состоится в будь-якому випадка. Ми вшануємо пам’ять Загибла та проявімо свою солідарність з тимі, хто потрапляє під репресії сегодня.

Поділіться в соц мережах!

Теги: ,источник

Comments

Новости