Connect with us

Культура

де і коли дивитися серіал онлайн — Українські новини


Український гурт Kazka взяла участь в масштабному музичному проекті «Звуки Чорнобиля», і 27 жовтня випустила кліп на пісню «Острів», який зняла в Прип’яті. Ролик опубліковано на офіційній сторінці групи в ютубі.

Для запису свого треку вони використовували звуки Чорнобиля з аудіо-бібліотеки, яку створив автор проекту ARTEFACT Валерій Коршунов. У композиції виразно чути лічильники Гейгера, скрип колеса Огляду, шум Рудого лісу і річки Прип’ять

«Світ невпинно перегортає дні, місяці, роки … Ми давно кинули коріння в іншому краї, в такому, де дихається вільно. Завдяки тим, хто поклав життя, змінив долю, рятуючи нашу землю від неповернення » — прокоментувала нову роботу група.

Шанувальники з захопленням прийняли нову роботу улюбленої групи, засипавши коментарі позитивними відгуками. «Все так круто, так естетично і так зачаровує», «Дуже сподобалося!», «Дуже круто, пісня клас і кліп заліковий», «Відмінний відео вийшло. Все дуже гармонійно і атмосферно »,« Це повинно стати новим хітом рівня «Плакала» » — пишуть фанати.

де і коли дивитися серіал онлайн - Українські новини

де і коли дивитися серіал онлайн - Українські новини

Раніше, «Телеграф» писав, що група презентувала відеокліп на композицію «Мало».

джерело

Comments

Новости