Connect with us

Культура

Група Тінь Сонця присвятила пісню курсантам, загиблим під Чугуєвом — Українські новини


MONATIK і Лайми Вайкуле створили унікальний мешап, об’єднавши власні треки «Я вийшла на Пікаділлі» і «УВЛІУВТ». А тепер вони вирішили порадувати шанувальників і кліпом на дуетну пісню.

У яскравому кліпі взяли участь не тільки Діма Монатік і Лайма Вайкуле, а й артистки MONATIK Corporation — Lida Lee і NINO. Дівчата спробували відтворити легендарні образи Лайми.

Вообщем, кліп повністю наповнений відсилання до самих яскравих образів співачки. Серед найвідоміших — строгий костюм в стилі Чарлі Чапліна, а також, наряд і танцювальні рухи з оригінальних відео «На вулиці Пікаділлі».

Ну і як завжди в кліпах Монатика — танцювали всі.

Працюючи над кліпом музикантам на жаль не вдалося попрацювати разом через обмеження на перельоти. Однак в кінці кліпу глядачів чекає маленький сюрприз.

Так здорово, що ця ідея втілилася в життя — сказав Монатік.

Режисером кліпу стала Таня Муінне, яка часто співпрацює з Дімою і працювати над кліпами MONATIKа.

Onuka представила несподівано інтимний кліп (Відео)

Лайма Вайкуле, в свою чергу, зазначила, що була дуже рада співпрацювати з Дмитром. Отримавши його пропозицію артистка відразу погодилася.

Експериментувати завжди приємно, і мені дуже сподобалася його фонограма — поділилася Лайма, зазначивши, що Дімі можна дзвонити часто, адже від розмови з ним отримуєш тільки позитивні емоції.

джерело

Comments

Новости