Connect with us

Новости региона

На Кіївщіні виявило групу нелегалів з Китаю. ВІДЕО »НОВИЙ ФОРМАТ


У Київській області під час оперативно-профілактічного відпрацювання Боріспільського району поліцейські виявило іноземців, Які незаконно перебувалі на территории України. Мігранти Займаюсь вирощування сільськогосподарських культур.

про це сообщает Нацполіція у середу, 16 вересня.

За словами заступника начальника управління Департаменту захисту інтересів Суспільства и держави Нацполіції Ігоря Нірки, поліцейські спільно зі співробітнікамі державної міграційної служби України та державної служби України по вопросам праці виявило 13 нелегальних мігрантів. Іноземці незаконно перебувалі на территории держави, Аджея дозволи на перебування в Україні були протерміновані.

«Вже встановлен, что около року тому громадянин китайської Народної Республики прібув до України та почав вірощуваті сільськогосподарські культури. З цією метою ВІН на Кіївщіні орендував 10 гектарів землі СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО призначення », — сообщил Ігор Нирка.

ВІН кож Додав, что на орендованій территории іноземець побудував «Житло» для робітніків, Які вірощувалі та Збирай урожай. До роботи залучав своих співвітчізніків, Які жили в Жахливе условиях.

Наразі порушника доставлені до державної міграційної служби України. На всех нелегалів склад адмінпротоколі за ст.203 (Порушення іноземцямі та особами без громадянство правил перебування в Україні и транзитного проїзду через теріторію України) кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Кроме того, адмінпротокол склад на організатора «підприємства» — за ст. 204 (Порушення порядку працевлаштування, Прийняття на навчання, Надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянство та оформлення для них документів) КУпАП.

Найближче годиною порушників міграційного законодавства депортують.

Поділіться в соц мережах!

Теги: , , , , , , , ,источник

Comments

Новости