Connect with us

Новости региона

На Миколаївщині фіксують Порушення порядку размещения агітаційної продукції


На Миколаївщині фіксують Порушення порядку размещения агітаційної продукції

На Миколаївщині фіксують Порушення порядку размещения агітаційної продукції.

У Николаеве ОПОРА зафіксувала агітаційні матеріали на стовп Лінії електропередач, у городе Южноукраїнськ — білборд, розміщеній на Будинку культури, Який відносіться до державного підприємства, а у Вознесенськ — агітаційні листівки на зупінці громадського транспорту та стовпі Лінії електропередач.

15 жовтня наблюдатели опори помітілі кілька листівок на вул. Потьомкінській у Николаеве, Які були розміщені на стовп Лінії електропередач. Зокрема, мова идет про листівки з фотографією кандидата в депутати міської ради від партии «Слуга народу» Олега Дубінського, А такоже Із логотипом партии «Наш край». На вул. 3 Слобідська, на стовпі, булу зафіксована листівка кандидатки в депутати міськраді від партии «Слуга народу» Вікторії Олейнікової. А в мікрорайоні Північний на стовп ліній електропередач розвішані листівки з фотографіямі кандидатки у депутати міської ради від партии «Міколаївці» Світлани Ласурії та кандидата у депутати від «Слуги народу» Ігоря Бурди.

У городе Южноукраїнськ, на фасаді Будівлі БК «Енергетик», розташованої за адресою проспект Незалежності 10, спостерігач ОПОРИ зафіксував білборд Із передвіборчою агітацією Політичної партии «Пропозиція». Варто зауважіті, что за данімі офіційного сайту міста Южноукраїнськ, цею Будинок культури Належить Державному Підприємству НАЕК «Енергоатом» ВП «Южноукраїнська атомна електростанція».

На білборді зображені Шість кандидатів від партии «Пропозиція» та логотип партии. Розміщення агітації может мати ознака Порушення части 16 статті 57 Виборчий кодексу України. Тому 14 жовтня спостерігач ОПОРИ звернув до полиции. Наразі правоохоронці встановлюються обставинні.

Такоже, за словами мешканців міста, ввечері 14 жовтня біля БК «Енергетик» винен БУВ відбутіся концерт.

А 6 жовтня спостерігач ОПОРИ помітив у м. Вознесенськ, на автобусній зупінці «Прогрес», агітаційні листівки, что может мати ознака Порушення части 17 статті 57 Виборчий кодексу України. Аналогічна Агітаційна продукція булу зафіксована на стовпі Лінії електропередач около дитячого майданчика по вул. Малогвардійська, что может мати ознака Порушення правил благоустрою, Затверджених на Сесії Вознесенської міської ради 2 червня 2008 року, а самє пункту 6.5, Яким «забороняється наклеювання и розвішування на Будинком, парканах, павільйонах міського Пасажирський транспорту, опорах освітлення, стійках світлофорів, дорожніх знаків, деревах будь-якіх оголошень й других інформаційних Повідомлень ».

У Вознесенськ штабі Політичної партии «Слуга народу» ЦІ факти спостерігачу прокоментувалі так: «Волонтери, получил Ці матеріали, були повноцінно проінструктовані относительно вимог законодавства для размещения реклами на тих чи других площинах, як це дозволяє законодавство, но є ОКРЕМІ люди, Які могут загубіті Цю рекламу або ее могут вкрасти». Такоже представник партии пообіцялі Встановити обставинні та додатково провести Інструктаж з волонтерами.

Відповідно до части 16 статті 57 Виборчий кодексу України забороняється размещения агітаційних матеріалів та Політичної реклами на Будинки і в пріміщеннях ОРГАНІВ державної влади, ОРГАНІВ власти Автономної Республики Крим та ОРГАНІВ місцевого самоврядування, підприємств, установ и ОРГАНІЗАЦІЙ державної та комунальної власності за. За Порушення цієї статті передбача адміністративна відповідальність за Стаття 212-14 КУпАП, В якій зазнача, что Порушення Встановлення законом порядку размещения агітаційних матеріалів чи Політичної реклами або размещения їх у заборонених законом місцях громадянином — тягти за собою накладення штрафу від п’яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Порушення Встановлення законом порядку размещения агітаційних матеріалів чи матеріалів Політичної реклами підприємствами — розповсюджувач реклами — тягти за собою накладення штрафу на посадових осіб від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

А согласно з Частина 17 статті 57 Кодексу размещения матеріалів передвіборної агітації у транспортних засоби громадського Користування та на їх Зовнішній поверхні, у тому чіслі таксі, размещения таких матеріалів у пріміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та ЗАЛІЗНИЧНИХ вокзалів, портів та аеропортів, зупинка громадського транспорту, а такоже розповсюдження матеріалів передвіборної агітації через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у пріміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та ЗАЛІЗНИЧНИХ вокзалів, портів та аеропортів, на зупинки громадського транспорту, на проїзніх разових, місячніх чи других Квітках забороняється.


Дмитро Баштовий, Координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за вибори в Міколаївській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.источник

Comments

Новости