Connect with us

Новости региона

суд відмовив у задоволенні позову (ДОКУМЕНТ) — «Інше.ТВ»


Share Button

Як повідомляло Інше ТБ, вчора, 30 вересня, відбувся суд по зняттю з реєстрації кандидатів до Миколаївської міськради від партії «Миколаївці»: сторони навели свої аргументи (ФОТО).

Сьогодні, 1 жовтня, суддя Ігор Устинов оголосив своє рішення, відмовивши в задоволенні позову.

Про це повідомив офіційний спостерігач від ГО «ВПГ« Верховенство права »Віталій Гунько, позивач у даній справі, передає Інше ТБ.

Нагадаємо, що Віталій Гунько, вимагаючи скасування реєстрації кандидатів до Миколаївської міськради від НГО ПП «Миколаївці», виходив з такого. По-перше, повідомлення в Миколаївську міську ТВК про проведення конференції було подано 19 вересня не тим суб’єктом — повідомлення, підписане головою партії Г.Л.Чекітой, подала партія «Миколаївці», а не місцева організація партії. По-друге, на момент подачі повідомлення про проведення конференції 20 вересня, за даними Південного міжрегіонального управління МЮ в м.Одеса, Миколаївської обласної організації ПП «Миколаївці» не існувало — вона була зареєстрована лише 22 вересня. А 24 вересня представник партії подав у Миколаївський міськвиборчком документи про реєстрацію кандидатів від НГО ПП «Миколаївці». Як вважає Віталій Гунько, НГО ПП «Миколаївці» могла висувати кандидатів тільки після реєстрації Миколаївської обласної організації, тобто після 22 вересня, а конференція пройшла 20 вересня. З огляду на це, Миколаївська міська ТВК повинна була відмовити в реєстрації кандидатів, оскільки є порушення норм Виборчого кодексу.

Суддя Ігор Устинов ухвалив, що, якщо рішення про створення Миколаївської обласної організації ПП «Миколаївці» було прийнято на установчих зборах 15 вересня, а рішенням Президії Вищої ради ПП «Миколаївці» це було затверджено 16 вересня, то вже з 16 вересня НГО ПП «Миколаївці »набула статусу організації політичної партії« Миколаївці », відповідно, 20 вересня мала право висувати кандидатів. І Миколаївська міська ТВК, приймаючи рішення про реєстрацію кандидатів до Миколаївської міськради від НГО ПП «Миколаївці», не порушила норми Виборчого кодексу. Тому в задоволенні позову було відмовлено.

Як повідомив кореспонденту Інше ТБ офіційний спостерігач від ГО «ВПГ« Верховенство права »Віталій Гунько, він подаватиме апеляцію на це рішення.источник

Comments

Новости