Connect with us

Новости региона

У Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам


У Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам

28 жовтня у Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам Миколаївщини до Дня визволення України від націстів.

Стало доброю традіцію колектівів обласна палацу культури даруваті свои творчі здобуткі нашим ветеранам.

Палац пов’язує багатолітня співпраця з клубом фронтових друзів «Переможці», Який НЕ має Собі рівніх у ветеранському Русі України.

У Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам

До цієї дати Обласний палац культури підготував цікавий відео концерт, Який ставши гідними подарунки широкому загалу Користувачів Інтернет-ресурсів.

Ця Подія НЕ залиша поза уваги представників ОРГАНІВ власти та Громадського ОРГАНІЗАЦІЙ. Зі святом прівіталі голова облдержадміністрації Олександр Стаднік, міський голова Олександр Сенкевич, голова обласної организации ветеранів України Валентина Редька, голова міської организации ветеранів Віталій Ященко.

Пам’ять Війни — це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність Нові поколение, схіляючісь у шані перед усіма солдатами Другої Світової Війни. Ніхто и Ніколи НЕ має права забути про Мільйони Загибла, про подвиг нашого народу, про трудовий героїзм у Тілу.

У Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам

На боротьбу з фашістськімі загарбників постав увесь народ. І такой єдності, такого святого братерства, такой міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

Україна має свой особливий, жертовний рахунок незліченніх Людський Втрата. Війна, окупація и в кінці здобути перемога коштувалі нам, за різнімі оцінкамі, від восьми до десяти миллионов невинно загублених жіттів.

Кадрі кінохронікі, Які були вікорістані во время Демонстрації відео концерту, повернули нас у грізні часи Війни.

Переконані, что пам’ять про нашу героїчну Історію має жити! Вперше за много лет Засідання клубу фронтових друзів «Переможці» проходило у незвичне условиях карантину, и творчі колективи обласна палацу культури Зроби все для того, щоб гідно вшануваті кращих Синів и дочок України, Які віддалі своє життя за нашу свободу.

У Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам

У будь-які часи смороду Готові захіщаті свою Батьківщину. Про це співали учасники Зразкове ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим). Смороду виконан пісню Катерини Бужінської «Ті солдат України», яка присвячено Героям нашого часу.

«Ми не Хочемо Війни!» — стверджував шкірних номером учасники концертної програми.

Все далі відходять грізні роки Другої Світової Війни, но НЕ згасає пам’ять про тих, хто НЕ жалів своєї крови й свого життя заради миру на Нашій рідній землі. Тетяна Пономарьова призвал пам’ятати про кожного бійця, Який поклали на вівтар свободи своє життя.

Мирного неба, міцного здоров’я, віри у свои сили, добробуту Кожній родіні и усій Нашій Україні Бажана учасники хору ветеранів Війни та праці (керівник кавалер ордену «За заслуги» Володимир Горбенко). Хор виконан пісню «Перемогу святкує народ», якові написавши сам керівник колективу на слова Сергія Орлова.

Вже почти століття радує своєю творчістю народний духовий оркестр обласна палацу культури (керівник Андрій Чернов). Люди старшого поколения з нетерпінням чекають его віступів, бо для них це Зустріч зі своєю юністю. У Цій концертній Програмі прозвучавши славнозвісній твір Михайла Блантера «Чорноока козачка».

Звуки вальсу всегда будя спогади про Минулі роки … У пісенніх літопісах Війни особливо главу складають пісні про жінок. Смороду допомагать поранення на полях битви та боролися за життя кожного Із них. Одна з таких пісень «Вальс фронтової медсестри» Давида Тухманова на слова фронтовика Володимира Харитонова. Вона прозвучала у віконані солісткі обласна палацу культури Ірини Сєрої.

«Темна ніч» Микити Богословська стала однією Із найбільш шанованіх и віконуваніх пісень, написання у роки Війни. Вона характерізується неймовірною душевністю та щірістю. Слухаючі цю пісню у віконані Миколи Міценка, соліста обласна палацу культури, зримо бачим землянку та фронтових товаришів.

«Привіт, мій друг, пишу з окопу,

Чекаю штурм, сиджу, курю,

Я тут вже десь около року,

І я ненавиджу войну. »

Цей вірш Ліни Костенко прозвучавши Надзвичайно пронікліво у віконанні лауреата всеукраїнськіх конкурсів чітців Арсенія Гаврилюка.

Обласний палац культури пов’язують тісні творчі стосунки з Міколаївськім фаховим Коледжем культури і мистецтв (директор Мицик С.М.). От і цього разу ансамбль «Bandura plus» (керівник Марина Добровольська) Виконаю твір Жака Дюфлі «Мелодія».

Народний ансамбль танцю «Суднобудівнік» (керівник Антон Кізельман) представивши танцювальна композіцію «Їхав козак» (постановка Георгія Клокова). Цей танець Вже много років у Скарбниці колективу, и шкірного разу вражає глядачів своєю неповторністю.

«… Ні! Я жива, я буду Вічно жити,

Я в серці маю, что НЕ В світі …

І Мальва всегда буду світіті

І з неба голос мій почуєш: «Я жива»

Нелегкі часи Віпа на частку України. Ми доземно вклоняємося матерям, Які усе своє життя чека и чекають своих Синів и доньок з фронтових доріг. Пісня Володимира Івасюка «Балада про мальви» прозвучала у віконані військовослужбовця 235-го міжвідового центру подготовки Військових частин та підрозділів Валентини Єфімової.

«Вечір на рейді» Василя Соловйова-Сєдого — одна з найулюбленіших лірічніх пісень років Війни. Вона передает почуття любові до рідного дому, Який треба захістіті в жорстокости, смертельного бою. Цю пісню виконан тріо у складі: Ігоря Гордєєва, Катерини Бенденко та Олені Луценко.

У Міколаївському обласному палаці культури состоялся концерт, присвячений усім ветеранам

У роки Війни особливо успіхом корістуваліся танці на військову тематику. Сьогодні «Матроській танець» — це концертний номер, Який гідний місце в репертуарі як ПРОФЕСІЙНИХ, так и самодіяльніх колектівів. Миколаїв — місто корабелів, тому цею танець корістується особливо любов’ю. Народний ансамбль танцю «Суднобудівнік» (керівник Антон Кізельман) Виконаю цею танець у постановці засновника колективу Михайла Кізельмана.

«Нехай життя квітує буйним цвітом,

І свято це приходити знов и знов,

А частка хай дарує з шкірних роком

І світ, и щастя, радість и любов! »

Пісня Олексія Малахова «Сто відсотків щастя» прозвучала у віконані Ілоні Дмітрічевої, солісткі Зразкове вокального ансамблю «Привіт» (керівник Галина Бардадим) у супроводі Зразкове ансамблю сучасного танцю «Пасадена» (керівник Катерина Алексєєва).

Козак — це національний герой, Який представляет русский ментальність, українську душу, українські традиції, українське слово.

Виховання сучасної молоді на козацьких засадах спріяє розвіткові патріотізму, самореалізації молоді, Прагнення до захисту своєї родини та Батьківщини.

Справжні козаки підростають у Зразкове ансамблі танцю «Юнги» (керівник заслужений працівник культури України Елла Акманова), Який представивши танцювальна композіцію «Хлопчачі розваги». «Юнги» влучно передали лексику Музична супроводу засоби народної хореографії.

Завершивши концертну програму народний ансамбль танцю «Суднобудівнік» (керівник Антон Кізельман) танцювальна композіцією «Гопак» (постановка Михайла Кізельмана). Характерною рісою цього танцю є Демонстрація сили, спрітності, героїзму и шляхетності. Саме Такі РІСД прітаманні молодому поколінню, Пожалуйста має честь захіщаті нашу Батьківщину сегодня.

Режисер-постановник — Ганна Якименко.

Ведуча — Анастасія Якименко.

Відео — Віктор Севлісян.

Звуко-оператори — Микола Міценко та Ігор Гордєєв.

Світло-оператор — Сергій Бадюл.

Обласний палац культури вісловлює щіру вдячність за співпрацю Міколаївському фаховості коледжу культури і мистецтв (директор Мицик С.М.) та 235-му міжвідового центру подготовки Військових частин та підрозділів (командир полковник Юрій Дегтярьов).

Бажаємо вам, шановні ветерани, міцного здоров’я, невічерпної жіттєвої ЕНЕРГІЇ та Довгих років життя!

Всім добра и здоров’я, миру и злагоди, плідної праці та вагомий здобутків Задля Процвітання рідної землі, Зміцнення и розбудови незалежної України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.источник

Comments

Новости